Home » Riddles for Adults » If you can buy 1 for $1, 14 for $2, and 145 for $3, what are you buying?

If you can buy 1 for $1, 14 for $2, and 145 for $3, what are you buying?

23 8

Share with


Facebook Comment

You may also like..

How can you hold a piece of string, one end in each hand, and tie a knot in the string with out letting go of either end?

0 0

Why is Cinderella so bad at soccer?

1 0
Previous      Next  

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *