Home » Riddles for Adults » If you can buy 1 for $1, 14 for $2, and 145 for $3, what are you buying?

If you can buy 1 for $1, 14 for $2, and 145 for $3, what are you buying?

1 0

Share with


Facebook Comment

You may also like..

What dentists battle on a daily basis

0 0

What’s a foot long, made of leather, and sounds like a sneeze?

0 0

What three whole, positive numbers have the same answer when multiplied together as when added together?

0 0
Previous      Next